Powszechnie wiadomo, że przy ogromnej ilości bodźców, jakie dostajemy w dzisiejszych czasach z różnych kanałów odbioru, nie jest łatwo się wyróżnić. Odbiorcy zwracają uwagę na walory estetyczne proponowanych produktów i kierują się ku kreatywnym pomysłom. Zdjęcia muszą być więc dopracowane w każdym calu, również na etapie post-produkcji. Fotografia zatem ściśle łączy się z komputerowym opracowaniem wykonanych już kadrów – na takie połączenie stawia również nasze studio w Warszawie.

Naszą specjalnością jest bowiem nie tylko sama fotografia produktowa, ale również obróbka graficzna. Wykonanymi dla Ciebie zdjęciami zajmie się więc nasz wykwalifikowany grafik, który sprawi, że będą wyglądać perfekcyjnie. Dostosuje tonację barw, poprawi kadrowanie czy też upewni się, że wygląd modeli prezentujących Twoje produkty jest nienaganny.

W naszym warszawskim studio wykonujemy również komputerowe obrabianie zdjęć, które sam nam dostarczysz – nie muszą być wykonane przez nas. Realizujemy tę usługę w ramach osobnego zlecenia.